Drukuj

X Turniej pod Wawelem

Super User | Utworzono .

XTPW

Z roku na rok przybywało coraz więcej zawodników,. Obecnie, od kilku lat, staruje ponad 500 zawodników. Turniej Pod Wawelem jest jedynym wydarzeniem sportowym, gdzie startują ze sobą wszystkie konkurencje akrobatyki sportowej oraz trampoliny.
 Tegoroczny jubileusz przypomina nam, że wspólnie tworzymy wspaniałą historię. 
1-2 kwietnia 2023 roku po raz kolejny będziemy mieli szansę przeżyć niezapomniane emocje, podziwiać sportowców najwyższej klasy, jak również nawiązać nowe znajomości i wymieniać cenne doświadczenia. 
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników akrobatyki sportowej, zarówno zawodników, jak i kibiców, do wzięcia udziału w X edycji Międzynarodowego Turnieju Pod Wawelem. 
Wspólnie zadbajmy o to, aby to dziesięciolecie było wydarzeniem, które na długo pozostanie w naszych sercach.

Z wielką radością pragniemy zaprosić Państwa na jubileuszową, dziesiątą edycję Międzynarodowego Turnieju Pod Wawelem w Akrobatyce Sportowej, Skokach na Ścieżce i Trampolinie.
W dniach 1-2 kwietnia 2023 roku, hala sportowa KS Bronowianka, przy ul. Zarzecze 124 w Krakowie, zamieni się w arenę sportowej rywalizacji niezwykle widowiskowych zawodów akrobatycznych. 
Z przyjemnością informujemy, że uczestnikami tego wspaniałego wydarzenia będą najlepsi zawodnicy z całego kraju, kadrowicze Polski we wszystkich dyscyplinach wchodzących w skład akrobatyki sportowej, Trampoliny i Skoków na Ścieżce.

Jak co roku, Turniej pod Wawelem będzie również gościć znakomitych zawodników zagranicznych, mistrzów Europy i świata, co bez wątpienia świadczy o najwyższym poziomie widowiska sportowego.
 Tak jak w poprzednich latach, uczestnicy turnieju oraz goście zagraniczni będą mieli okazję zwiedzić malownicze miasto Kraków, poznając jego bogatą historię, kulturę i architekturę. Wspólnie z nami będą mogli celebrować sukcesy i podziwiać niezwykłe talenty na tym wyjątkowym wydarzeniu.


Dziesięć lat to spory odcinek pięknej historii, którą w 2013 roku zapoczątkował trener Jacek Czerniak, organizując pierwszy Turniej Pod Wawelem. 
W ciągu kolejnych lat do ścisłego i stałego grona współorganizatorów dołączył trener Marek Starczyński, a szerokie grono wolontariuszy regularnie wspiera nas organizacyjnie, wznosząc tę imprezę na coraz wyższy poziom. 


Turniej zaczął też poszerzać swoje grono o zagraniczne zespoły, z których jako pierwsze dołączyły Ukraina i Azerbejdżan. W tym roku jest to również Izrael. Dzięki temu, możemy dzisiaj dumnie mówić o naszym wydarzeniu, jako o międzynarodowym turnieju sportowym.


 

Do zobaczenia w Krakowie!

Małopolski Związek Akrobatyki Sportowej

ul. Starowolska 10
30-231 Kraków

tel: +48 691 843 320
e-mail: biuro@mzas.pl

nr. konta bankowego: 79 1140 2004 0000 3002 7488 1033

NIP: 6762468957

Regon: 122963161

KRS: 0000480296