Grand Prix im Stanisława Geronia 2015
W Łańcucie w dniach 6-8 listopada odbyła się kolejna edycja Grand Prix Polski im Stanisława Geronia.
Zawodnicy z małopolskich klubów zdobyli 16 medali (5 złotych , 3 srebrne oraz 8 brązowych). Złoto w klasie mistrzowskiej skoków na ścieżce kobiet zdobyła Dorota Bałko dodatkowo złote krążki zdobyli w rywalizacji w klasie III Wiktor Starczyński, który zdobył 3 złote medale (w skokach na ścieżce, i skokach na trampolinie i skokach synchronicznych), Mateusz Drobiński (skoki synchroniczne), Julia Uchto i Zuzanna Cebula w skokach synchronicznych kobiet.
Dodatkowo duży sukces odnióśł PTG Sokół Kraków wygrywając klasyfikację klubową w konkurencji skoków na ścieżce.
Akrobatyka
w konkurencji 2 dziewcząt grupy wiekowe 11-16
3 m-ce zdobyły KURSA Dominika, PILCH Jagoda (PTG "Sokół" Kraków)
Skoki na ścieżce
w konkurencji kobiet klasa Mistrzowska
1 m-ce zdobya BAŁKO Dorota (PTG "Sokół" Kraków)
3 m-ce zdobyła BAŁKO Agnieszka (PTG "Sokół" Kraków)
w konkurencji kobiet klasa II
2 m-ce zdobyła DESSAUER Amelia (UKS "Korona" Olkusz)
w konkurencji kobiet klasa III
2 m-ce zdobyła BOSAK Zuzanna (PTG "Sokół" Kraków)
w konkurencji chłopców klasa I
3 m-ce zdobył WIKAR Damian (UMKS-PMOS Chrzanów)
w konkurencji chłopców klasa II
2 m-ce zdobył DROBIŃSKI MATEUSZ (UMKS-PMOS Chrzanów)
w konkurencji chłopców klasa III
1 m-ce zdobył STARCZYŃSKI Wiktor (UMKS-PMOS Chrzanów)
3 m-ce zdobył KRAWCZYK Mikołaj (UKS "Korona" Olkusz)
Skoki na trampolinie
w konkurencji skoków dziewcząt klasa II
3 m-ce zajeła KOWALIK Julia (UMKS-PMOS Chrzanów)
w konkurencji skoków dziewcząt klasa III
3 m-ce zajeła UCHTO Amelia (UMKS-PMOS Chrzanów)
w konkurencji skoków chłopców klasa III
1 m-ce zdobył STARCZYŃSKI Wiktor (UMKS-PMOS Chrzanów)
3 m-ce zdobył DROBIŃSKI Mateusz (UMKS-PMOS Chrzanów)
w konkurencji synchronów dziewcząt klasa II
3 m-ce zajeły KOWALIK Julia, SZATAN Wiktoria (UMKS-PMOS Chrzanów)
w konkurencji synchronów dziewcząt klasa III
1 m-ce zdobyły UCHTO Julia, CEBULA Zuzanna (UMKS-PMOS Chrzanów)
w konkurencji synchronów chłopców klasa III
1 m-ce zdobyli DROBIŃSKI Mateusz, STARCZYŃSKI Wiktor (UMKS-PMOS Chrzanów)
Pełne wyniki znajdują się na stronach pzas.pl - WYNIKI